UNIQUE Kancelářská židle Overcross, bílá

Kancelářská židle Overcross, bílá Kancelářská židle Overcross je stylovým modelem, který výborně doplní každou moderně... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle Overcross
Značka: UNIQUE
4 390 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Overcross, bílá Kancelářská židle Overcross je stylovým modelem, který výborně doplní každou moderně...

Kancelářská židle Overcross, bílá Kancelářská židle Overcross je stylovým modelem, který výborně doplní každou moderně zařízenou kancelář, pracovnu či studovnu. Staví na kvalitním základě s osvědčenou technikou a nechybí jí oblíbená síťovina, ani relaxační funkce houpání. Vynikající oporu zad zaručuje vysoký opěrák. Zatímco jeho hlavní plochu tvoří dokonale prodyšný a poddajný síťovaný výplet, kritická místa bederní a krční páteře podepřou membránovou látkou polstrované opěrky. Zatímco podhlavník je… Kvalitní a žádaný výrobek UNIQUE Kancelářská židle Overcross, bílá můžete sehnat prostě tady na našich stránkách umístěný v kategorii židle do kanceláře! Pořiďte si skvělé produkty z této známé sekce za nejlepší ceny. U zákazníků oblíbená značka UNIQUE nabízí prvotřídní zboží. Přesvědčte se sami! To však není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další vybrané kousky od dodavatele UNIQUE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Exkluzivní výrobek UNIQUE Kancelářská židle Overcross, bílá od kvalitní značky UNIQUE jednoduše pořídíte zde teď v akci! Teď za akční cenu 4 390 Kč.