UNIQUE Kancelářská židle SPINELLY M, bílá/šedá

Kancelářská židle Spinelly M je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle SPINELLY M
Značka: UNIQUE
12 790 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Spinelly M je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým...

Kancelářská židle Spinelly M je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým pohodlím a širokými možnostmi nastavení. Pětiramenná báze židle s univerzálními kolečky, je vyrobena z leštěného hliníku, stejně jako další základní prvky konstrukce. Díky tomu nabídne tato židle jak vynikající stabilitu a odolnost, tak nosnost plných 130 kg. Díky výkonnému plynovému pístu si pak můžete nastavit výšku sezení v rozsahu 10 cm. Nastavení má na starosti polohovací…Kvalitní a velmi žádaný produkt UNIQUE Kancelářská židle SPINELLY máte možnost nakoupit rovněž tady a teď na našich stránkách v rubrice židle do kanceláře. Připravili jsme skvělé produkty z naší sekce za výborné peníze. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od dodavatele UNIQUE. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka UNIQUE vám může poskytnout top výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento akční kus UNIQUE Kancelářská židle SPINELLY M, bílá/šedá od top značky UNIQUE získáte u nás ve slevě. Ceny od 12 790 Kč.