UNIQUE Kancelářská židle VIPER, černá

Kancelářská židle Viper je velmi solidním základem, který díky svému jednoduchému barevnému provedení doplní každou moderně... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle VIPER
Značka: UNIQUE
3 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Viper je velmi solidním základem, který díky svému jednoduchému barevnému provedení doplní každou moderně...

Kancelářská židle Viper je velmi solidním základem, který díky svému jednoduchému barevnému provedení doplní každou moderně zařízenou kancelář i studovnu. Za příjemnou cenu nabídne tento model jak oblíbený prodyšný síťovaný opěrák, tak relaxační funkci houpání. Židle stojí na robustní kovové základně s chromovaným povrchem, která zajišťuje vysokou stabilitu a 130 kg nosnost. Díky výkonnému plynovému pístu si snadno upravíte výšku sezení v rozsahu 8 cm. Ovládání polohování má na starosti polohovací…Oblíbený a akční produkt naleznete právě teď na webu zařazený v sekci židle do kanceláře! Pořiďte si parádní kousky ve zmiňované kategorii za super peníze. U zákazníků oblíbená značka UNIQUE pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem! To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od výrobce UNIQUE. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný výrobek UNIQUE Kancelářská židle VIPER, černá od známého výrobce UNIQUE seženete nyní skutečně výhodně! Aktuálně v akci za 3 490 Kč.