UNIQUE Kancelářské křeslo Adella HL

Kancelářská židle Adella HL Kožená kancelářská židle Uniqiue Adella HL je elegantním modelem, který s přehledem doplní i... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo Adella HL
Značka: UNIQUE
12 590 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Adella HL Kožená kancelářská židle Uniqiue Adella HL je elegantním modelem, který s přehledem doplní i...

Kancelářská židle Adella HL Kožená kancelářská židle Uniqiue Adella HL je elegantním modelem, který s přehledem doplní i luxusně zařízenou kancelář, zasedací místnost či pracovnu. Design této židle vsází na osvědčenou klasiku – kombinaci chromované konstrukce a vysoce kvalitní černé přírodní kůže. Nosnost 130 kg a neotřesitelnou stabilitu zajišťuje kancelářské židli robustní pětiramenný kříž. Na tom je posazen polohovací mechanismus Synchron, který krom obligátního nastavení výšky sezení v rozmezí 9 cm…
Tento kvalitní a žádaný produkt UNIQUE Kancelářské křeslo Adella je k dostání rovněž na stránkách v populární sekci židle do kanceláře! Připravili jsme pro vás kvalitní kousky z této populární sekce za super cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další kousky značky UNIQUE. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka UNIQUE má ve stále nabídkce velmi kvalitní produkty. Vždyť to vidíte sami.

Unikátní a oblíbený výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo Adella HL od výrobce UNIQUE snadno získáte teď za výprodejovou cenu. Právě lze objednat jen za 12 590 Kč.