UNIQUE Kancelářské křeslo ARES PU

Reprezentativní, majestátní, luxusní – taková slova vás nejspíše při pohledu na kancelářské křeslo Ares PU napadnou jako... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo ARES PU
Značka: UNIQUE
9 090 Kč
Ověřit dostupnost
Reprezentativní, majestátní, luxusní – taková slova vás nejspíše při pohledu na kancelářské křeslo Ares PU napadnou jako...

Reprezentativní, majestátní, luxusní – taková slova vás nejspíše při pohledu na kancelářské křeslo Ares PU napadnou jako první. A trefíte se přesně do černého, protože toto křeslo nabízí skutečně božské posezení. Vděčí za to jak kvalitním materiálům, tak propracované ergonomii, kterou podporuje kvalitní osvědčený mechanismus. Všechny čalouněné plochy křesla Ares PU tvoří hladká černá ekokůže – moderní materiál, který vzhledem i strukturou velmi zdařile imituje přírodní kůži. A nezadá si s ní, ani co se…Zcela unikátní produkt UNIQUE Kancelářské křeslo ARES PU lze nakoupit právě nyní tady a teď na našich stránkách ve známé sekci židle do kanceláře! Připravili jsme pro vás vyjímečné kousky ze zmíněné rubriky za internetové ceny!

Tento akční produkt UNIQUE Kancelářské křeslo ARES PU pocházející od značky UNIQUE pořídíte na našich stránkách nyní ve výprodejové akci! Cena již od 9 090 Kč.