UNIQUE Kancelářské křeslo BLOSSOM HL

Kancelářské křeslo Blossom HL je skutečným designovým skvostem, který se okamžitě stane dominantou každé kanceláře či... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo BLOSSOM HL
Značka: UNIQUE
20 090 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Blossom HL je skutečným designovým skvostem, který se okamžitě stane dominantou každé kanceláře či...

Kancelářské křeslo Blossom HL je skutečným designovým skvostem, který se okamžitě stane dominantou každé kanceláře či zasedací místnosti. V tomto provedení je pak určeno těm, kteří si potrpí na špičkové materiály i zpracování. Čalounění křesla Blossom HL tvoří špičkově vyčiněná přírodní kůže v černé barvě. Té samozřejmě nemůže dělat společnost nic jiného, než právě leštěný hliník, z nějž je vyrobena pětiramenná základna. Ta zajišťuje hladký a tichá pohyb po jakékoliv podlahovině, neotřesitelnou stabilitu a… Často hledaný kousek UNIQUE Kancelářské křeslo BLOSSOM HL můžete pořídit právě nyní tady na našem webu zařazený v rubrice židle do kanceláře! Vyhledejte si parádní produkty ve zmiňované sekci v akci.

Exkluzivní výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo BLOSSOM HL pocházející od značky UNIQUE získáte na našich stránkách teď právě opravdu levně. Nyní lze objednat jen za 20 090 Kč.