UNIQUE Kancelářské křeslo BRANDO PU

Černé čalounění, masivní měkké polstrování a doplňky z leštěného hliníku – to je esence kvalitního kancelářského... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo BRANDO PU
Značka: UNIQUE
7 990 Kč
Ověřit dostupnost
Černé čalounění, masivní měkké polstrování a doplňky z leštěného hliníku – to je esence kvalitního kancelářského...

Černé čalounění, masivní měkké polstrování a doplňky z leštěného hliníku – to je esence kvalitního kancelářského křesla, která nejspíše nikdy nevyjde z módy. A pokud se jí navíc podaří dát tak stylový háv, jako v případě modelu Brando PU, není nad čím váhat. Robustní základna s pěticí tichých koleček je vyrobená z leštěného hliníku, který ostatně tvoří celý nosný rám křesla. Sedák, opěrák a područky jsou zde propojeny do jednoho kompaktního celku, takže je křeslo dokonale tuhé a také perfektně ergonomicky… Hodně povedený produkt získáte rovnou tu na stránkách umístěný v rubrice židle do kanceláře! Nyní pořídíte podobné kusy z této známé rubriky za outletovou cenu. Tato značka UNIQUE dlouhodobě dodává top výrobky. Náš sortiment je široký, podívejte se také na další kvalitní produkty značky UNIQUE. Najdete je níže na této stránce.

Výjimečný a žádaný produkt UNIQUE Kancelářské křeslo BRANDO PU od kvalitní značky UNIQUE snadno můžete pořídit u nás právě za akční cenu. Akční cena od 7 990 Kč.