UNIQUE Kancelářské křeslo CELIO HL, bílá

Kancelářské křeslo Celio HL je uvařeno z osvědčeného receptu, ze kterého nemůže vzejít nic jiného, než královsky pohodlné... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo CELIO HL
Značka: UNIQUE
15 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Celio HL je uvařeno z osvědčeného receptu, ze kterého nemůže vzejít nic jiného, než královsky pohodlné...

Kancelářské křeslo Celio HL je uvařeno z osvědčeného receptu, ze kterého nemůže vzejít nic jiného, než královsky pohodlné posezení, které navíc ozdobí každou kancelář a pracovnu. Vynikající zpracování a špičková technika je v u tohoto modelu navíc doplněna o luxusní kombinaci materiálů – leštěného hliníku a jakostní přírodní kůže v bílé barvě. Hliníková základna křesla Celio stojí na pětici tichých koleček, která se hodí prakticky na jakoukoliv podlahu. Masivní rám zajišťuje křeslu neotřesitelnou stabilitu…
Unikátní a žádaný produkt UNIQUE Kancelářské křeslo CELIO máte možnost dostat nyní u nás v oblíbené sekci židle do kanceláře. Nyní pořídíte skvělé výrobky z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci.

Akční produkt UNIQUE Kancelářské křeslo CELIO HL, bílá originál od značky UNIQUE snadno seženete u nás právě téměř zdarma! Právě lze objednat jen za 15 990 Kč.