UNIQUE Kancelářské křeslo CELIO PU, bílá

Kancelářské křeslo Celio PU je křeslo vytvořeno s maximální přesností, tak, aby vytvořilo nic jiného, než královsky pohodlné... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo CELIO PU
Značka: UNIQUE
11 390 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Celio PU je křeslo vytvořeno s maximální přesností, tak, aby vytvořilo nic jiného, než královsky pohodlné...

Kancelářské křeslo Celio PU je křeslo vytvořeno s maximální přesností, tak, aby vytvořilo nic jiného, než královsky pohodlné posezení, které navíc ozdobí každou kancelář a pracovnu. Vynikající zpracování a špičková technika je v u tohoto modelu navíc doplněna o kombinaci velmi kvalitních materiálů: leštěného hliníku a ekokůže v bílé barvě. Ekokůže je materiálem vzhledem i strukturou velmi podobným přírodní kůži, se kterou si navíc nezadá ani co do odolnosti. Také se velmi snadno udržuje. Leštěná hliníková…
Velmi oblíbený produkt UNIQUE Kancelářské křeslo CELIO PU, bílá máte možnost pořídit aktuálně tady a teď na našich stránkách v rubrice židle do kanceláře! Vyhledejte si jiné produkty ve zmiňované rubrice za báječnou cenu! Známý výrobce UNIQUE pro své zákazníky poskytuje vynikající výrobky. Máme toho více, podívejte se také na další skvělé kousky od značky UNIQUE. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt UNIQUE Kancelářské křeslo CELIO PU, bílá od oblíbené značky UNIQUE snadno můžete pořídit tady a teď právě ve slevě. Akční ceny již od 11 390 Kč.