UNIQUE Kancelářské křeslo ERGOTECH, bílá

Mnoho hodin práce u pracovního stolu a počítače, končí hodně rychle bolestmi zad, bolestmi hlavy, a nebo křečemi nohou. Jako... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo ERGOTECH
Značka: UNIQUE
14 190 Kč
Ověřit dostupnost
Mnoho hodin práce u pracovního stolu a počítače, končí hodně rychle bolestmi zad, bolestmi hlavy, a nebo křečemi nohou. Jako...

Mnoho hodin práce u pracovního stolu a počítače, končí hodně rychle bolestmi zad, bolestmi hlavy, a nebo křečemi nohou. Jako řešení těchto nekonečných problémů a bolestí, bychom vám rádi doporučili ergonomickou kancelářskou židli Ergotech. Kancelářská židle Ergotech je nejlepším řešením pro lidi, kteří pracují v sedě nebo nekonečné hodiny studují u stolu. Židle Ergotech je stavěna na robustní nylonové základně s elegantním bílým povrchem. Zaručena je jak neotřesitelná stabilita, tak 130 kg nosnost. O… Oblíbený výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo ERGOTECH, bílá je dostupný teď na stránkách ve známé rubrice židle do kanceláře. Najděte si nové kousky z této známé sekce ve slevě!

Tento kvalitní a levný produkt UNIQUE Kancelářské křeslo ERGOTECH, bílá od výrobce UNIQUE můžete pořídit zde nyní se slevou! Teď za akční cenu 14 190 Kč.