UNIQUE Kancelářské křeslo ERGOTECH, černá

Mnoho hodin práce u pracovního stolu a počítače, končí hodně rychle bolestmi zad, bolestmi hlavy, a nebo křečemi nohou. Jako... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo ERGOTECH
Značka: UNIQUE
12 290 Kč
Ověřit dostupnost
Mnoho hodin práce u pracovního stolu a počítače, končí hodně rychle bolestmi zad, bolestmi hlavy, a nebo křečemi nohou. Jako...

Mnoho hodin práce u pracovního stolu a počítače, končí hodně rychle bolestmi zad, bolestmi hlavy, a nebo křečemi nohou. Jako řešení těchto nekonečných problémů a bolestí, bychom vám rádi doporučili ergonomickou kancelářskou židli Ergotech. Kancelářská židle Ergotech je nejlepším řešením pro lidi, kteří pracují v sedě nebo nekonečné hodiny studují u stolu. Židle Ergotech je stavěna na robustní nylonové základně s elegantním černým povrchem. Zaručena je jak neotřesitelná stabilita, tak 130 kg nosnost. O… Kvalitní a oblíbený produkt UNIQUE Kancelářské křeslo ERGOTECH, černá lze nakoupit ještě tu na stránkách umístěný v sekci židle do kanceláře. Nyní koupíte akční produkty z této známé sekce v akci! Významná značka UNIQUE vám představuje skvělé produkty. A to je teprve začátek!

Tento akční kus UNIQUE Kancelářské křeslo ERGOTECH, černá od populární značky UNIQUE jednoduše můžete sehnat zrovna téměř zdarma. Nabídka od 12 290 Kč.