UNIQUE Kancelářské křeslo ESTA, černá

Kancelářská židle Esta reprezentuje moderní designové trendy, které pomalu začínají ovládat kanceláře i domácí pracovny.... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo ESTA
Značka: UNIQUE
5 190 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Kancelářská židle Esta reprezentuje moderní designové trendy, které pomalu začínají ovládat kanceláře i domácí pracovny. Krom originálního svěžího vzhledu se u ní však můžete těšit také z vynikajících materiálů a rozsáhlých možností nastavení. Díky tomu je tento model velice variabilní a vyhoví širokému spektru zákazníků. Židle Esta staví na elegantní nylonové základně s jednoduchým černým povrchem. Zaručena je jak neotřesitelná stabilita, tak 130 kg nosnost. O hladký pohyb po jakékoliv podlahovině se…
Tento levný výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo ESTA, je dostupný bez problémů tady u nás v sekci židle do kanceláře! Pořiďte si parádní produkty z naší sekce za příznivou cenu! To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce ovšem další vybrané kousky značky UNIQUE. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.