UNIQUE Kancelářské křeslo FOX, černá

Kancelářská židle Fox staví na elegantních liniích a minimalistickém designu, který je v českých kancelářích a pracovnách... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo FOX
Značka: UNIQUE
3 890 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Fox staví na elegantních liniích a minimalistickém designu, který je v českých kancelářích a pracovnách...

Kancelářská židle Fox staví na elegantních liniích a minimalistickém designu, který je v českých kancelářích a pracovnách stále oblíbenější. Líbivý design je navíc doplněn o osvědčenou techniku a je stavěn na základě z kvalitních materiálů. Zatímco konstrukce židle zůstává v provedení z bíle lakovaného kovu, tkanina a síťovina jsou provedeny v černém odstínu. Robustní kovová základna dává židli Fox neotřesitelnou stabilitu a nosnost 130 kg. Opírá se do pětice koleček, která zajišťují hladký a tichý pohyb… Velmi oblíbený produkt získáte mimo jiné na našem webu ve známé sekci židle do kanceláře! Nyní získáte zcela nové produkty z této oblíbené sekce v akci.

Velmi žádaný výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo FOX, černá od známé značky UNIQUE jednoduše můžete získat u nás ve slevě. Nabídka již od 3 890 Kč.