UNIQUE Kancelářské křeslo FULKRUM, černá

Kancelářská židle Fulkrum je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým pohodlím... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo FULKRUM
Značka: UNIQUE
8 690 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Fulkrum je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým pohodlím...

Kancelářská židle Fulkrum je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým pohodlím a širokými možnostmi nastavení. Pětiramenná báze židle s univerzálními kolečky Fulkrum je vyrobena z leštěného hliníku, stejně jako další základní prvky konstrukce. Díky tomu nabídne tato židle jak vynikající stabilitu a odolnost, tak nosnost plných 130 kg. Díky výkonnému plynovému pístu si pak můžete nastavit výšku sezení v rozsahu 8 cm. Nastavení má na starosti polohovací…
Velmi oblíbený kousek UNIQUE Kancelářské křeslo FULKRUM, lze koupit mimo jiné tady u nás zařazený v rubrice židle do kanceláře. Nyní získáte skvělé produkty z naší rubriky za super peníze!

Žádaný produkt UNIQUE Kancelářské křeslo FULKRUM, černá od značky UNIQUE můžete najít zde teď právě skutečně levně! Právě teď jen za 8 690 Kč.