UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, černá/síťovina/tkanina

Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo HERO
Značka: UNIQUE
12 390 Kč
Ověřit dostupnost
Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v...

Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v duchu poslední módy. Strohé provedení je doplněno špičkovou technikou s bohatými možnostmi nastavení. Tento model je velmi variabilní a vyhoví širokému spektru zákazníků. Robustní leštěná hliníková základna židle Hero představuje nestárnoucí klasiku. Je navíc zárukou vysoké stability a 130 kg nosnosti židle. Díky plynovému pístu je možné nastavit výšku sezení v rozsahu 10 cm. O… Oblíbený výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, černá/síťovina/tkanina lze získat bezstarostně tady na našich stránkách v populární sekci židle do kanceláře. Najděte si další zboží z naší rubriky za výborné peníze! Populární dodavatel UNIQUE vyrábí špičkové výrobky Vždyť to vidíte sami!

Unikátní produkt UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, černá/síťovina/tkanina od oblíbené značky UNIQUE jednoduše můžete najít u nás právě se slevou! Nabídka již od 12 390 Kč.