UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, šedá/tkanina

Kancelářská židle HERO, bílá/šedá/tkanina Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého,... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo HERO
Značka: UNIQUE
12 690 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle HERO, bílá/šedá/tkanina Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého,...

Kancelářská židle HERO, bílá/šedá/tkanina Minimalistická design v podání kancelářské židle Hero jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v duchu poslední módy. Strohé provedení je doplněno špičkovou technikou s bohatými možnostmi nastavení. Tento model je velmi variabilní a vyhoví širokému spektru zákazníků. Jelikož je opěrák čalouněn kvalitní a dokonale prodyšnou tkaninou, o správné podepření bederních obratlů se stará samostatná bederní opěrka. Díky které je rovnoměrně… Nový výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, šedá/tkanina můžete získat bez problémů tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice židle do kanceláře! Nyní můžete koupit unikátní produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci. To není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás najdete další kousky od výrobce UNIQUE. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce UNIQUE vyrábí prvotřídní zboží.

Tento oblíbený kus UNIQUE Kancelářské křeslo HERO, šedá/tkanina od odblíbeného výrobce UNIQUE jednoduše můžete pořídit právě nyní opravdu levně! Nabídky již od 12 690 Kč.