UNIQUE Kancelářské křeslo Nez, černá

Hledáte-li komfortní a prostornou kancelářskou židli s prodyšnou síťovinou, slušnými možnostmi nastavení a houpacím... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo Nez
Značka: UNIQUE
8 390 Kč
Ověřit dostupnost
Hledáte-li komfortní a prostornou kancelářskou židli s prodyšnou síťovinou, slušnými možnostmi nastavení a houpacím...

Hledáte-li komfortní a prostornou kancelářskou židli s prodyšnou síťovinou, slušnými možnostmi nastavení a houpacím mechanismem, věnujte pozornost právě tomuto modelu. Kancelářská židle Nez nabídne vynikající ergonomii i vysoký komfort, a to vše v líbivém moderním designu. Robustní základna z vysokopevnostního nylonu zajišťuje židli Nez nosnost 130 kg. Naprostou stabilitu a hladký, tichý pohyb po jakékoliv podlahovině pak přináší pětice univerzálních koleček. S pomocí polohovací mechaniky Multiblock a…
Ve slevě tento produkt UNIQUE Kancelářské křeslo Nez, černá je dostupný taky na našich stránkách v populární rubrice židle do kanceláře. Podívejte se na ještě další výrobky z této známé sekce za parádní cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od výrobce UNIQUE. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kus UNIQUE Kancelářské křeslo Nez, černá od top značky UNIQUE jednoduše můžete získat u nás nyní skutečně levně. Nabídka od 8 390 Kč.