UNIQUE Kancelářské křeslo SAIL PU

Hledáte-li do své kanceláře či domácí pracovny křeslo, které se okamžitě stane dominantou celého prostoru, jste na správné... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo SAIL PU
Značka: UNIQUE
10 990 Kč
Ověřit dostupnost
Hledáte-li do své kanceláře či domácí pracovny křeslo, které se okamžitě stane dominantou celého prostoru, jste na správné...

Hledáte-li do své kanceláře či domácí pracovny křeslo, které se okamžitě stane dominantou celého prostoru, jste na správné adrese. Kancelářské křeslo Sail PU nabízí elegantní design a luxusní materiály, to vše pak navíc v kombinaci s vynikající technikou a širokými možnostmi nastavení. Konstrukce křesla Sail HL je vyrobena z leštěného hliníku, který při nízké hmotnosti zajišťuje vysokou odolnost a neotřesitelnou stabilitu – důkazem budiž nosnost 130 kg. Stylovému leštěnému kovu samozřejmě nemůže sekundovat… Kvalitní produkt UNIQUE Kancelářské křeslo SAIL dostanete bez obtíží na webu v populární sekci židle do kanceláře. Pořiďte si další produkty z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu. U zákazníků oblíbený výrobce UNIQUE dlouhodobě dodává špičkové zboží. Udělejte si radost! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další vybrané produkty od dodavatele UNIQUE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo SAIL PU od výrobce UNIQUE jednoduše můžete najít právě zde skutečně levně. V akci od 10 990 Kč.