UNIQUE Kancelářské křeslo SPINELLY, bílá/šedá

Kancelářská židle Spinelly je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo SPINELLY
Značka: UNIQUE
12 890 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Spinelly je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým...

Kancelářská židle Spinelly je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým pohodlím a širokými možnostmi nastavení. Pětiramenná báze židle s univerzálními kolečky, je vyrobena z leštěného hliníku, stejně jako další základní prvky konstrukce. Díky tomu nabídne tato židle jak vynikající stabilitu a odolnost, tak nosnost plných 130 kg. Díky výkonnému plynovému pístu si pak můžete nastavit výšku sezení v rozsahu 10 cm. Nastavení má na starosti polohovací mechanismus… Hodně povedený produkt UNIQUE Kancelářské křeslo SPINELLY, bílá/šedá získáte jednoduše na stránkách ve známé sekci židle do kanceláře. Nyní koupíte unikátní produkty z naší rubriky za výhodnou cenu.

Akční a ve slevě produkt UNIQUE Kancelářské křeslo SPINELLY, bílá/šedá od společnosti UNIQUE snadno můžete získat na našich stránkách nyní se slevou. Nyní pořídíte jen za 12 890 Kč.