UNIQUE Kancelářské křeslo TASK, černá

Správná kancelářská židle zaručuje pohodlnou práci u vašeho stolu a počítače. Jedná se o kus nábytku, který by měl... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo TASK
Značka: UNIQUE
7 690 Kč
Ověřit dostupnost
Správná kancelářská židle zaručuje pohodlnou práci u vašeho stolu a počítače. Jedná se o kus nábytku, který by měl...

Správná kancelářská židle zaručuje pohodlnou práci u vašeho stolu a počítače. Jedná se o kus nábytku, který by měl poskytovat stabilní oporu pro záda a celou páteř s přihlédnutím k jejím přirozeným křivkám, a také by měl tvořit elegantní vnitřní výzdobu. Kancelářská židle Task je kombinací dokonalého stylu a nadprůměrné kvality. Židle Task je k dispozici v univerzální černé barvě, ideální pro moderní i klasicky zařízené kanceláře a pokoje. Hranatá černá základna židle Task představuje nestárnoucí klasiku.… Tento akční a ve slevě produkt naleznete bezprostředně tu na našem webu v oblíbené kategorii židle do kanceláře. Vyberte si parádní produkty z této rubriky za super ceny! U zákazníků oblíbený výrobce UNIQUE vyrábí kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Oblíbený produkt UNIQUE Kancelářské křeslo TASK, černá originál od značky UNIQUE snadno můžete sehnat na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Ceny od 7 690 Kč.