UNIQUE Kancelářské křeslo TUNE

Sportovní elegance v podání kancelářské židle Tune jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo TUNE
Značka: UNIQUE
9 290 Kč
Ověřit dostupnost
Sportovní elegance v podání kancelářské židle Tune jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v...

Sportovní elegance v podání kancelářské židle Tune jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v duchu poslední módy. Futuristické provedení je doplněno špičkovou technikou s bohatými možnostmi nastavení. Tento model je velmi variabilní a vyhoví širokému spektru zákazníků. Hranatá matná nylonová základna židle Tune představuje nestárnoucí klasiku. Je navíc zárukou vysoké stability a 130 kg nosnosti židle. Díky plynovému pístu je možné nastavit výšku sezení v rozsahu 12 cm. O…Levný kus můžete získat bez problémů na našem webu v oblíbené sekci židle do kanceláře. Pořiďte si ještě další produkty ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu!

Tento výjimečný produkt UNIQUE Kancelářské křeslo TUNE od známé společnosti UNIQUE snadno pořídíte tady teď ve výprodejové akci! Akční ceny od 9 290 Kč.