UNIQUE Pracovní taburet Toro, černý

Pracovní taburet Toro, černá Výrobní pracoviště, laboratoře i ordinace, jsou místa, kde je velice důležité mít možnost snadno... více informací »
UNIQUE Pracovní taburet Toro
Značka: UNIQUE
2 601 Kč
Ověřit dostupnost
Pracovní taburet Toro, černá Výrobní pracoviště, laboratoře i ordinace, jsou místa, kde je velice důležité mít možnost snadno...

Pracovní taburet Toro, černá Výrobní pracoviště, laboratoře i ordinace, jsou místa, kde je velice důležité mít možnost snadno udržovat vysokou úroveň hygieny, funkčnosti a bezpečnosti. Vybrané vybavení proto musí splňovat určité požadavky jako pevnost a odolnost, a taktéž musí zajišťovat komfort při práci. A přesně všechny tyto a další vlastnosti má pracovní taburet Toro. Pracovní otočný taburet Toro je vyroben z kvalitních materiálů, odolných proti oděru a roztržení i při intenzivním používání. Sedák…
Velmi žádaný produkt máte možnost dostat přímo tady na stránkách v sekci taburety. Nyní můžete získat kvalitní produkty z této známé sekce za nejnižší cenu.

Výjimečný produkt UNIQUE Pracovní taburet Toro, černý od našeho předního výrobce UNIQUE máte možnost nakoupit již dnes extra výhodně. Akční cena 2 601 Kč.