Zahradní 3místná lavice SALEMO – grafit

Salemo 3 seater je naprostá novinka na trhu, sofa která skvěle vynikne v moderním i retro stylu bydlení. Jedná se o elegantní trojmístné sofa v... více informací »
Zahradní 3místná lavice SALEMO - grafit
Značka: Kup Židle
5 790 Kč
Ověřit dostupnost
Salemo 3 seater je naprostá novinka na trhu, sofa která skvěle vynikne v moderním i retro stylu bydlení. Jedná se o elegantní trojmístné sofa v...

Salemo 3 seater je naprostá novinka na trhu, sofa která skvěle vynikne v moderním i retro stylu bydlení.
Jedná se o elegantní trojmístné sofa v imitaci ratanu.
Produkt je dodáván s pohodlnými poduškami ve stylových barvách. Lehká a stabilní konstrukce nábytku se skvěle hodí do exteriéru i interiéru.
Lavice je velmi snadná na údržbu. Výrobek je vysoce odolný proti UV paprskům a povětrnostním vlivům.
výška výrobku76cmšířka výrobku187cmdélka výrobku67cmnosnost výrobku3x 110kgmateriállisovaný plastbarvagrafit + šedá poduškarozměr balení (počet kartonů)120x80x37cmhmotnost celkem22kgmateriál baleníkartonvýška sedu od země38 cm bez podušky, 43 cm s poduškoušířka sedu50 cm
Tento zlevněný produkt Zahradní 3místná lavice SALEMO lze koupit nyní u nás v populární kategorii zahrada. Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za nejlepší ceny!

Akční výrobek Zahradní 3místná lavice SALEMO - grafit od výrobce se zárukou kvality Kup Židle lze sehnat právě dnes za výhodné peníze. V akci od 5 790 Kč.