Zahradní 5místná rohová pohovka — umělý ratan, více barev antracit + šedé podušky

Nábytek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, v imitaci přírodního ratanu. Prostorné a stabilní sedadlo zajišťuje pohodlí a... více informací »
Zahradní 5místná rohová pohovka — umělý ratan
Značka: Kup Židle
10 399 Kč
Ověřit dostupnost
Nábytek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, v imitaci přírodního ratanu. Prostorné a stabilní sedadlo zajišťuje pohodlí a...

Nábytek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, v imitaci přírodního ratanu. Prostorné a stabilní sedadlo zajišťuje pohodlí a relaxaci až pro 5 osob. Stylová pohovka se výborně hodí do zahrady, na terasu i do interiérů. Součástí pohovky jsou podušky, které lze prát. Vysoce odolné proti nepříznivým povětrnostním vlivům a UV. Zahradní nábytek z umělého ratanu je vhodný do každého počasí. Snadná údržba. 
Parametry: 

výška lavičky
79cm

šířka lavičky
pravá část – 182cm + levá část – 182cm

délka lavičky
70cm

nosnost lavičky
5x 110kg

materiál
lisovaný plast

rozměr balení (počet kartonů)
120x80x35cm (2)

hmotnost balení
31kg

materiál balení
karton


Designový kus Zahradní 5místná rohová pohovka — umělý ratan, více barev antracit + šedé podušky je k dispozici aktuálně tu na webu v populární kategorii zahrada. Připravili jsme pro vás parádní výrobky ve zmiňované kategorii za super cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. V očích zákazníků populární značka Kup Židle pro vás připravuje prvotřídní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Ve slevě kus Zahradní 5místná rohová pohovka — umělý ratan, více barev antracit + šedé podušky od oblíbené značky Kup Židle snadno můžete najít teď za výprodejovou cenu! Nabídky od 10 399 Kč.