Zahradní domek pro děti FOLDABLE PLAYHOUSE – zelený

V rychlosestavitelném FOLDABLE PLAYHOUSE není nic nemožné! Prostorný interiér, živé barvy, imitace sedlové střechy a fantastický plot nahrazující... více informací »
Zahradní domek pro děti FOLDABLE PLAYHOUSE - zelený
Značka: Kup Židle
2 790 Kč
Ověřit dostupnost
V rychlosestavitelném FOLDABLE PLAYHOUSE není nic nemožné! Prostorný interiér, živé barvy, imitace sedlové střechy a fantastický plot nahrazující...

V rychlosestavitelném FOLDABLE PLAYHOUSE není nic nemožné!
Prostorný interiér, živé barvy, imitace sedlové střechy a fantastický plot nahrazující dveře zapůsobí na všechny děti a probudí jejich fantazii.
Promyšlená struktura a zaoblené hrany jednotlivých prvků zajišťují naprosto bezpečnou zábavu.
Nejdůležitějším aspektem tohoto produktu je jeho inovativní montáž a demontáž – jedna minuta Vašeho času bude stačit k sestavení celého domku.
Určeno pro děti od 2 do 6 let.
Vhodný do interiéru i exteriéru – ochrana proti UV záření.
 výška výrobku110cmšířka výrobku102cmdélka výrobku90cmhmotnost celkem10,6kgmateriálplastbarvačervená+žlutá+sv.modrározměr balení74x90x12,5cmmateriál baleníkartonŽádaný produkt jde nakoupit v pohodě tu na webu umístěný v kategorii zahrada. Připravili jsme akční produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další skvělé kousky od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Zahradní domek pro děti FOLDABLE PLAYHOUSE - zelený od značky s dlouholetou tradicí Kup Židle můžete koupit právě teď za výborné peníze! Teď v akci 2 790 Kč.