Zahradní dřevěná sestava KIETA — masiv borovice

Dřevěný zahradní set Kieta je vyrobený z masivního borovicového dřeva bez povrchové úpravy. Set se skládá z lavice, dvou křesel a obdélníkového... více informací »
Zahradní dřevěná sestava KIETA — masiv borovice
Značka: Kup Židle
4 999 Kč
Ověřit dostupnost
Dřevěný zahradní set Kieta je vyrobený z masivního borovicového dřeva bez povrchové úpravy. Set se skládá z lavice, dvou křesel a obdélníkového...

Dřevěný zahradní set Kieta je vyrobený z masivního borovicového dřeva bez povrchové úpravy. Set se skládá z lavice, dvou křesel a obdélníkového stolu. Sestava je vhodnou volbou pro větší terasy nebo zahradu.
Rozměry lavice:
Šířka: 115 cm
Hloubka: 58 cm
Výška: 78 cm
Nosnost: 170 kg
Rozměry křesla:
Šířka: 58 cm
Hloubka: 58 cm
Výška: 78 cm
Nosnost: 110 kg
Rozměry stolu:
Šířka: 75 cm
Délka: 110 cm
Výška: 72 cm
Nosnost: 50 kg Tento exkluzivní výrobek Zahradní dřevěná sestava KIETA — naleznete bezprostředně tady u nás umístěný v kategorii zahrada! Podívejte se na akční produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu. To ovšem není vše, máme toho více! Podívejte se taky na další prověřené produkty od výrobce Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Zahradní dřevěná sestava KIETA — masiv borovice od společnosti Kup Židle můžete najít zde nyní ve výprodejové akci! Akční cena od 4 999 Kč.