Zahradní JOLLY HIGH – bílá

Plastové skříně Jolly italské výroby jsou oblíbené pro svou snadnou montáž, ke které není potřeba nářadí. Další jejich výhodou jsou snadno... více informací »
Zahradní JOLLY HIGH - bílá
Značka: Kup Židle
2 090 Kč
Ověřit dostupnost
Plastové skříně Jolly italské výroby jsou oblíbené pro svou snadnou montáž, ke které není potřeba nářadí. Další jejich výhodou jsou snadno...

Plastové skříně Jolly italské výroby jsou oblíbené pro svou snadnou montáž, ke které není potřeba nářadí.
Další jejich výhodou jsou snadno posunovatelné poličky i přizpůsobení na visací zámek.
– snadná montáž bez potřeby nářadí- uzamykatelná na visací zámek (není součástí balení)- poličky snadno posunete nahoru či dolů podle svých potřeb- každá z 3 polic unese 15 kg- dvoudvéřové provedenívýška výrobku166cmšířka výrobku68cmdélka výrobku39cmhmotnost celkem9kgnosnost15kg (jedna police)materiálplastbarvabílá + šedározměr balení80x40x24cmmateriál baleníkarton Tento unikátní kus Zahradní JOLLY HIGH – bílá máte možnost pořídit bez obtíží tu na stránkách ve známé rubrice zahrada! Podívejte se na zcela nové produkty z této oblíbené sekce z pohodlí domova.

Kvalitní a velmi žádaný kus Zahradní JOLLY HIGH - bílá od výrobce Kup Židle můžete dostat na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu. Na našich stránkách za 2 090 Kč.