Zahradní křeslo ARMONA — antracit, plast

Zahradní plastové křeslo Armona v antracitovém barevném provedení zaručuje pohodlné posezení. Tímto křeslem doplníte zákoutí vaší zahrady, ale... více informací »
Zahradní křeslo ARMONA — antracit
Značka: Kup Židle
649 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní plastové křeslo Armona v antracitovém barevném provedení zaručuje pohodlné posezení. Tímto křeslem doplníte zákoutí vaší zahrady, ale...

Zahradní plastové křeslo Armona v antracitovém barevném provedení zaručuje pohodlné posezení. Tímto křeslem doplníte zákoutí vaší zahrady, ale využití pro něj najdete i na koupalištích či jiných komerčních prostorech. Pro svou lehkou váhu je snadno přenosné. Záruka 24 měsíců.
Parametry:
Šířka: 75 cmHloubka: 86 cmVýška: 86 cmHmotnost: 5 kg
Super produkt získáte ještě na stránkách v oblíbené sekci zahrada! Nyní najdete ještě jiné výrobky z této sekce z pohodlí domova. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další skvělé produkty značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Kup Židle má v nabídce vynikající sortiment A tady je důkaz!

Tento neodolatelný produkt Zahradní křeslo ARMONA — antracit, plast od známé značky Kup Židle snadno pořídíte u nás nyní ve slevě! Nabídka již od 649 Kč.