Zahradní křeslo CATALINA — kov, více barev Bórdo

Pohodlné polohovací křeslo Catalina s kovovou kostrou a pevnou textilií. Pro Vaše pohodlí má malý polštářek pod hlavu. Je... více informací »
Zahradní křeslo CATALINA — kov
Značka: Kup Židle
1 579 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlné polohovací křeslo Catalina s kovovou kostrou a pevnou textilií. Pro Vaše pohodlí má malý polštářek pod hlavu. Je...

Pohodlné polohovací křeslo Catalina s kovovou kostrou a pevnou textilií. Pro Vaše pohodlí má malý polštářek pod hlavu. Je skládací s područkami a velkou výhodou křesla je nízká váha a snadná manipulovatelnost. U tohoto relaxačního křesla lze zvednou podnožku pod nohy do vodorovné polohy. Nosnost křesla je až 100 kg. 
Šířka: 65 cm
Hloubka: 165 cm
Výška: 114 cm
Výška sedu: 50 cm
Hmotnost: 11 kg
Nosnost: 100 kg
Vynikající produkt jde pořídit nyní tu na našich stránkách v kategorii zahrada. Nyní si můžete pořídit ještě podobné zboží z této sekce za výborné peníze! Oblíbený výrobce Kup Židle vám nabízí kvalitní produkty. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další vybrané produkty od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Zahradní křeslo CATALINA — kov, více barev Bórdo od populární značky Kup Židle jednoduše naleznete zde teď právě v akci! V akci za cenu 1 579 Kč.