Zahradní křeslo CATALINA — kov, více barev Bórdo

Pohodlné polohovací křeslo Catalina s kovovou kostrou a pevnou textilií. Pro Vaše pohodlí má malý polštářek pod hlavu. Je skládací s područkami a... více informací »
Zahradní křeslo CATALINA — kov
Značka: Kup Židle
1 579 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlné polohovací křeslo Catalina s kovovou kostrou a pevnou textilií. Pro Vaše pohodlí má malý polštářek pod hlavu. Je skládací s područkami a...

Pohodlné polohovací křeslo Catalina s kovovou kostrou a pevnou textilií. Pro Vaše pohodlí má malý polštářek pod hlavu. Je skládací s područkami a velkou výhodou křesla je nízká váha a snadná manipulovatelnost. U tohoto relaxačního křesla lze zvednou podnožku pod nohy do vodorovné polohy. Nosnost křesla je až 100 kg. 
Šířka: 65 cm
Hloubka: 165 cm
Výška: 114 cm
Výška sedu: 50 cm
Hmotnost: 11 kg
Nosnost: 100 kg
Tento levný produkt Zahradní křeslo CATALINA — kov, více barev pořídíte mimo jiné tu na webu v oblíbené rubrice zahrada. Pořiďte si akční výrobky z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu! Významná značka Kup Židle pro vás vyrábí vysoce kvalitní výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Velmi žádaný produkt Zahradní křeslo CATALINA — kov, více barev Bórdo od populární značky Kup Židle jednoduše naleznete zde teď právě v akci! V akci za cenu 1 579 Kč.