Zahradní křeslo LUCERN — umělý ratan, více barev antracit + šedé podušky

Pohodlné zahradní křeslo LUCERN je moderního vzhledu, ideální k posezení na zahradu, terasu nebo balkón. Křeslo je vyrobeno z... více informací »
Zahradní křeslo LUCERN — umělý ratan
Značka: Kup Židle
2 790 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlné zahradní křeslo LUCERN je moderního vzhledu, ideální k posezení na zahradu, terasu nebo balkón. Křeslo je vyrobeno z...

Pohodlné zahradní křeslo LUCERN je moderního vzhledu, ideální k posezení na zahradu, terasu nebo balkón. Křeslo je vyrobeno z odolného polypropylenu (plastu) – imitace ratanu. Výhoda je snadná údržba, odolnost vůči výkyvům počasí, povětrnostním podmínkám, vodě i UV záření. Součástí produktu jsou pohodlné podušky příjemných barev. Nosnost křesla je až 100 kg.
Parametry: 

výška výrobku
77cm

výška výrobku (výška sedu od země)
33 cm

šířka výrobku
76 cm

hloubka výrobku
67 cm

hmotnost
11 kg

nosnost
100 kg

materiál
lisovaný plast

barva
antracit, hnědé

rozměr balení
72x70x39 cm

materiál balení
karton

polohovací
ne


Designový kousek lze koupit bez problémů tu ve známé rubrice zahrada. Mrkněte na kvalitní produkty z této populární kategorie za super peníze. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se také na více produktů od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární dodavatel Kup Židle vám může poskytnout vysoce kvalitní sortiment Udělejte si radost.

Tento vynikající produkt Zahradní křeslo LUCERN — umělý ratan, více barev antracit + šedé podušky od populární značky Kup Židle můžete získat na našich stránkách nyní za výhodnou cenu! Právě teď jen za 2 790 Kč.