Zahradní křeslo RALA — umělý ratan, antracit

Moderní křeslo nabízí jedinečné estetické a funkční hodnoty: dobře tvarované a zakřivené opěradlo a opěrky rukou a pohodlný polštář.... více informací »
Zahradní křeslo RALA — umělý ratan
Značka: Kup Židle
2 090 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní křeslo nabízí jedinečné estetické a funkční hodnoty: dobře tvarované a zakřivené opěradlo a opěrky rukou a pohodlný polštář....

Moderní křeslo nabízí jedinečné estetické a funkční hodnoty: dobře tvarované a zakřivené opěradlo a opěrky rukou a pohodlný polštář. Všechny tyto funkce zajišťují pohodlný odpočinek na terase nebo v interiéru. Produkt působí svým elegantním designem. Je dokonalou alternativou k MELODY stolům, jejichž design připomíná přírodní proutěný ratan. Díky vysoce kvalitnímu materiálu je odolný vůči vlhkosti a UV záření.

výška výrobku
85 cm

výška výrobku (výška sedu od země)
40 cm

šířka výrobku
68,5 cm

hloubka výrobku
62,5cm

hmotnost
5,5 kg

nosnost
110 kg

materiál
lisovaný plast (imitace ratanu)

barva
antracit + šedá poduška

rozměr balení
80x58x23cm

materiál balení
karton

polohovací
ne

hloubka sedu
45 cm

výška opěrky zad
48 cm


Hodně prodávaný kousek Zahradní křeslo RALA — umělý jde nakoupit teď tady na našich stránkách ve známé kategorii zahrada! Nyní najdete akční produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Populární výrobce Kup Židle dodává top produkty U nás nabízíme více, podívejte se také na další vybrané produkty od dodavatele Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený produkt Zahradní křeslo RALA — umělý ratan, antracit od dodavatele zboží Kup Židle jednoduše seženete momentálně na webu ve slevě! Nabídka od 2 090 Kč.