Zahradní křeslo RALA — umělý ratan, kapučíno

Moderní křeslo nabízí jedinečné estetické a funkční hodnoty: dobře tvarované a zakřivené opěradlo a opěrky rukou a pohodlný polštář.... více informací »
Zahradní křeslo RALA — umělý ratan
Značka: Kup Židle
2 090 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní křeslo nabízí jedinečné estetické a funkční hodnoty: dobře tvarované a zakřivené opěradlo a opěrky rukou a pohodlný polštář....

Moderní křeslo nabízí jedinečné estetické a funkční hodnoty: dobře tvarované a zakřivené opěradlo a opěrky rukou a pohodlný polštář. Všechny tyto funkce zajišťují pohodlný odpočinek na terase nebo v interiéru. Produkt působí svým elegantním designem. Je dokonalou alternativou k MELODY stolům, jejichž design připomíná přírodní proutěný ratan. Díky vysoce kvalitnímu materiálu je odolný vůči vlhkosti a UV záření.

výška výrobku
85 cm

výška výrobku (výška sedu od země)
40 cm

šířka výrobku
68,5 cm

hloubka výrobku
62,5 cm

hmotnost
5,5 kg

nosnost
110 kg

materiál
lisovaný plast (imitace ratanu)

barva
cappuchino + pískové podušky

rozměr balení
80x58x23cm

materiál balení
karton

polohovací
ne

hloubka sedu
45 cm

výška opěrky zad
48 cm

Žádaný produkt Zahradní křeslo RALA — umělý ratan, máte možnost získat rovnou tady a teď na našem webu zařazený v rubrice zahrada! Máme pro vás ještě podobné produkty z této populární sekce za výhodnou cenu. To však není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce další produkty od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Zahradní křeslo RALA — umělý ratan, kapučíno od dodavatele s dobrým jménem Kup Židle jednoduše najdete teď výhodně! Výhodně za 2 090 Kč.