Zahradní křeslo SALEMO 2 ks – umělý ratan, více barev grafit + šedá poduška

Elegantní zahradní křesla SALEMO tvoří moderní soupravu dvou pohodlných křesel s měkkými poduškami a skvělým designem. Jedná se o naprostou... více informací »
Zahradní křeslo SALEMO 2 ks – umělý ratan
Značka: Kup Židle
5 190 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní zahradní křesla SALEMO tvoří moderní soupravu dvou pohodlných křesel s měkkými poduškami a skvělým designem. Jedná se o naprostou...

Elegantní zahradní křesla SALEMO tvoří moderní soupravu dvou pohodlných křesel s měkkými poduškami a skvělým designem. Jedná se o naprostou novinku na trhu, souprava v imitaci ratanu, která skvěle vynikne v moderním i retro stylu bydlení. Jsou k dispozici v několika barevných kombinacích, vždy doplněné o stylové podušky. Výrobek je vysoce odolný proti UV paprskům a povětrnostním vlivům. Velkou výhodou je i jednoduchá údržba, snadné sestavení a manipulace. 
Parametry:

obsah setu
2x křeslo

výška křesla
76 cm

šířka křesla
76 cm

délka křesla
67 cm

nosnost křesla
110 kg

materiál
lisovaný plast

barva

grafit + šedá poduška, cappuccino + písková poduška, hnědá + hnědošedá poduška

rozměry balení
120x80x39 cm

materiál balení
karton

výška výrobku (výška sedu od země)
38 cm bez podušky, 43 cm s poduškou

hloubka sedu
50 cm

šířka sedu
50 cm


Tento kvalitní a levný produkt máte možnost získat bezstarostně tady a teď na našem webu umístěný v sekci zahrada! Pořiďte si ještě podobné zboží z této známé sekce snadno online!

Tento skvělý kus Zahradní křeslo SALEMO 2 ks – umělý ratan, více barev grafit + šedá poduška od spolehlivého výrobce Kup Židle jde pořídit zde teď právě za super peníze. Aktuálně za 5 190 Kč.