Zahradní kulatý stolek DON — zelená, plast, 90 cm

ahradní stůl DON v zeleném barevném provedení. Praktický i jako odkládací stůl vhodný na zahradu nebo terasu. Díky plastovému provedení je pevný... více informací »
Zahradní kulatý stolek DON — zelená
Značka: Kup Židle
899 Kč
Ověřit dostupnost
ahradní stůl DON v zeleném barevném provedení. Praktický i jako odkládací stůl vhodný na zahradu nebo terasu. Díky plastovému provedení je pevný...

ahradní stůl DON v zeleném barevném provedení. Praktický i jako odkládací stůl vhodný na zahradu nebo terasu. Díky plastovému provedení je pevný a snadno se udržuje. Stůl má otvor na slunečník o průměru 3,5 cm. Záruka 24 měsíců. 
Parametry:
Průměr: 90 cmVýška: 72 cm  Povedený produkt Zahradní kulatý stolek DON — zelená, plast, 90 máte možnost získat lehce tady u nás umístěný v rubrice zahrada. Nyní získáte ještě jiné zboží ze zmíněné kategorie za výborné peníze! Významný dodavatel Kup Židle dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem. Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný kus Zahradní kulatý stolek DON — zelená, plast, 90 cm od odblíbeného výrobce Kup Židle snadno najdete na našich stránkách teď právě skutečně levně! Nyní pořídíte jen za 899 Kč.