Zahradní kulatý stůl ANTILA — kov, černá, průměr 70 cm

Menší zahradní stůl Antila s drátěnou deskou je vhodný i na menší terasy. Stůl má průměr 70 cm a výšku 72 cm. Zahradní stůl je vyroben z... více informací »
Zahradní kulatý stůl ANTILA — kov
Značka: Kup Židle
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Menší zahradní stůl Antila s drátěnou deskou je vhodný i na menší terasy. Stůl má průměr 70 cm a výšku 72 cm. Zahradní stůl je vyroben z...

Menší zahradní stůl Antila s drátěnou deskou je vhodný i na menší terasy. Stůl má průměr 70 cm a výšku 72 cm. Zahradní stůl je vyroben z pevného a odolného kovu a dodává se v černé barvě.
Parametry: 
Průměr stolu: 70 cm
Výška: 72 cmTento zlevněný produkt Zahradní kulatý stůl ANTILA — kov, černá, průměr 70 cm můžete pořídit rovnou tady a teď na našich stránkách v rubrice zahrada. Nyní můžete koupit oblíbené produkty ve zmiňované rubrice za báječnou cenu! Populární značka Kup Židle má k dispozici vysoce kvalitní zboží. Vždyť to vidíte sami! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Zahradní kulatý stůl ANTILA — kov, černá, průměr 70 cm od oblíbené značky Kup Židle je dostupný na našich stránkách teď v akci! Momentálně v akci za 1 690 Kč.