Zahradní kulatý stůl GRIG — kov, šedá, průměr 70 cm

Zahradní stůl Grig s kulatou deskou Sevelit. Deska Sevelit je odolná povětrnostním vlivům, UV záření i mechanickému poškození. Průměr kovového... více informací »
Zahradní kulatý stůl GRIG — kov
Značka: Kup Židle
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní stůl Grig s kulatou deskou Sevelit. Deska Sevelit je odolná povětrnostním vlivům, UV záření i mechanickému poškození. Průměr kovového...

Zahradní stůl Grig s kulatou deskou Sevelit. Deska Sevelit je odolná povětrnostním vlivům, UV záření i mechanickému poškození. Průměr kovového stolu je 70 a nosnost stolu je 50 kg. Zahradní stůl je vyroben z pevného a odolného kovu v šedé barvě.
Parametry: 
Průměr stolu: 70 cm 
Výška: 73 cm
Hmotnost: 10 kg
Nosnost: 50 kg
Tento akční produkt Zahradní kulatý stůl GRIG — kov, můžete nakoupit bezprostředně tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice zahrada! Najděte si akční výrobky z této sekce ve výhodné akci! Věhlasný dodavatel Kup Židle pro své zákazníky poskytuje kvalitní výrobky. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na více kousků od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Zcela unikátní kus Zahradní kulatý stůl GRIG — kov, šedá, průměr 70 cm značky Kup Židle snadno můžete získat zde za akční cenu. Cena od 2 190 Kč.