Zahradní rozkládací stolek VETURA — plast, bílá

Plastový zahradní rozkládací stůl Vetura je velmi praktický pro uskladnění. V nerozloženém stavu má rozměry 72x6x92 cm. Stůl je velmi pevný a... více informací »
Zahradní rozkládací stolek VETURA — plast
Značka: Kup Židle
899 Kč
Ověřit dostupnost
Plastový zahradní rozkládací stůl Vetura je velmi praktický pro uskladnění. V nerozloženém stavu má rozměry 72x6x92 cm. Stůl je velmi pevný a...

Plastový zahradní rozkládací stůl Vetura je velmi praktický pro uskladnění. V nerozloženém stavu má rozměry 72x6x92 cm. Stůl je velmi pevný a odolný a je vhodný i pro každodenní použití. Rozměry plastového stolu v rozloženém stavu jsou 79x72x70 cm.
Parametry:
Šířka: 79 cmHloubka: 72 cmVýška: 70 cmDesignový produkt Zahradní rozkládací stolek VETURA — seženete bez obtíží tady u nás umístěný v kategorii zahrada! Máme pro vás ostatní produkty ve zmíněné sekci za nejnižší cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také další vybrané kousky od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Kup Židle dlouhodobě prodává vysoce kvalitní sortiment.

Kvalitní výrobek Zahradní rozkládací stolek VETURA — plast, bílá od odblíbeného výrobce Kup Židle jednoduše seženete u nás právě téměř zdarma! Nabídka již od 899 Kč.