Zahradní sestava NIKI — masiv borovice, 180 cm

Zahradní sestava Niki je zhotovena z kvalitního borovicového dřeva. Dřevo je impregnované do kaštanové barvy. Sestava se skládá ze stolu a dvou... více informací »
Zahradní sestava NIKI — masiv borovice
Značka: Kup Židle
5 790 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní sestava Niki je zhotovena z kvalitního borovicového dřeva. Dřevo je impregnované do kaštanové barvy. Sestava se skládá ze stolu a dvou...

Zahradní sestava Niki je zhotovena z kvalitního borovicového dřeva. Dřevo je impregnované do kaštanové barvy. Sestava se skládá ze stolu a dvou lavic, které jsou připojeny ke stolu. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že dřevo, z něhož je výrobek zhotoven, je kvalitní a zdravé.
 Parametry:

nosnost každé lavičky
200kg

nosnost stolu
100kg

materiál
borovice

barva
kaštan – impregnace

rozměr balení (počet kartonů)
185x65x13cm

hmotnost celkem
45kg

materiál balení
karton

rozměr výrobku (šířka x délka x výška)
145x180x75cm

tloušťka dřeva
3 cm


Tento vynikající produkt Zahradní sestava NIKI — masiv borovice, dostanete bez problémů tady na stránkách v populární rubrice zahrada! Pořiďte si jiné produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce. Výrobce Kup Židle pro své zákazníky dodává velmi kvalitní produkty. Udělejte si radost.

Oblíbený a kvalitní kousek Zahradní sestava NIKI — masiv borovice, 180 cm od populární značky Kup Židle jde pořídit tady a teď právě za super cenu! Ceny již od 5 790 Kč.