Zahradní sestava NIKI — masiv borovice, 200 cm

Zahradní sestava Niki je zhotovena z kvalitního borovicového dřeva. Dřevo je impregnované do kaštanové barvy. Sestava se skládá ze stolu a dvou... více informací »
Zahradní sestava NIKI — masiv borovice
Značka: Kup Židle
6 290 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní sestava Niki je zhotovena z kvalitního borovicového dřeva. Dřevo je impregnované do kaštanové barvy. Sestava se skládá ze stolu a dvou...

Zahradní sestava Niki je zhotovena z kvalitního borovicového dřeva. Dřevo je impregnované do kaštanové barvy. Sestava se skládá ze stolu a dvou lavic, které jsou připojeny ke stolu. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že dřevo, z něhož je výrobek zhotoven, je kvalitní a zdravé.
Parametry: 

nosnost lavičky
240kg

nosnost stolu
100kg

materiál
borovice

barva
kaštan – impregnace

rozměr balení (počet kartonů)
205x65x13cm

hmotnost celkem
50kg

materiál balení
karton

rozměr výrobku (šířka x délka x výška)
200x145x72cm

tloušťka dřeva
3 cm

Tento neodolatelný výrobek Zahradní sestava NIKI — masiv borovice, 200 cm je dostupný teď tu na webu v rubrice zahrada! Podívejte se na nové zboží ve zmiňované kategorii za super cenu. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se také na další kvalitní kousky od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Kup Židle dlouhodobě dodává kvalitní produkty.

Výjimečný výrobek Zahradní sestava NIKI — masiv borovice, 200 cm od značky s dlouholetou historií Kup Židle lze koupit zde teď právě extra se slevou. Akční ceny již od 6 290 Kč.