Zahradní set 1 + 2 SALEM — umělý ratan, více barev Grafit

Souprava skvěle vynikne v moderním i retro stylu bydlení. Jedná se o elegantní set v imitaci ratanu, skládající se ze dvou křesel... více informací »
Zahradní set 1 + 2 SALEM — umělý ratan
Značka: Kup Židle
5 289 Kč
Ověřit dostupnost
Souprava skvěle vynikne v moderním i retro stylu bydlení. Jedná se o elegantní set v imitaci ratanu, skládající se ze dvou křesel...

Souprava skvěle vynikne v moderním i retro stylu bydlení. Jedná se o elegantní set v imitaci ratanu, skládající se ze dvou křesel a stolu, který navíc slouží jako úložný box. Produkt je dodáván s pohodlnými poduškami ve stylových barvách. Podušky lze sundat a prát. Lehká a stabilní konstrukce nábytku se skvěle hodí do exteriéru i interiéru. Set je velmi snadný na údržbu. Výrobek je vysoce odolný proti UV paprskům a povětrnostním vlivům.

Parametry:

obsah setu
2xkřeslo + stůl

výška křesla
76cm

šířka křesla
76cm

délka křesla
67cm

výška stolu
42cm

šířka stolu
56cm

délka stolu
76cm

nosnost křesla
110kg

nosnost stolu
50kg

materiál
lisovaný plast

barva
grafit, hnědá, kapučíno

rozměr balení (počet kartonů)
120x80x39cm

hmotnost balení
23kg

materiál balení
karton

výška výrobku (výška sedu od země)
38 cm bez podušky, 43 cm s poduškou

hloubka sedu
50 cm

šířka sedu
50 cm


Tento skvělý výrobek Zahradní set 1 + 2 jde nakoupit v pohodě na našich stránkách v populární kategorii zahrada. Nyní koupíte nové produkty z této rubriky za super cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další produkty od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus Zahradní set 1 + 2 SALEM — umělý ratan, více barev Grafit od spolehlivé značky Kup Židle jednoduše najdete na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu. Cenově vychází na 5 289 Kč.