Zahradní set 1 + 3 SALEM — umělý ratan, více barev Hnědá

Souprava skvěle vynikne v moderním i retro stylu bydlení. Jedná se o elegantní set v imitaci ratanu, skládající se ze dvou křesel, gauče a stolu,... více informací »
Zahradní set 1 + 3 SALEM — umělý ratan
Značka: Kup Židle
10 790 Kč
Ověřit dostupnost
Souprava skvěle vynikne v moderním i retro stylu bydlení. Jedná se o elegantní set v imitaci ratanu, skládající se ze dvou křesel, gauče a stolu,...

Souprava skvěle vynikne v moderním i retro stylu bydlení. Jedná se o elegantní set v imitaci ratanu, skládající se ze dvou křesel, gauče a stolu, který navíc slouží jako úložný box. Produkt je dodáván s pohodlnými poduškami ve stylových barvách. Podušky lze sundat a prát. Lehká a stabilní konstrukce nábytku se skvěle hodí do exteriéru i interiéru. Set je velmi snadný na údržbu. Výrobek je vysoce odolný proti UV paprskům a povětrnostním vlivům.

Parametry:

výška křesla: 76cm
šířka křesla: 76cm
délka křesla: 67cm
výška lavičky: 76cm
šířka lavičky: 134cm
délka lavičky: 67cm
výška stolu: 42cm
šířka stolu: 56cm
délka stolu: 76cm
nosnost křesla: 110 kg
nosnost lavičky: 2x 110 kg
nosnost stolu: 50 kg
materiál: lisovaný plast
Hodně prodávaný kus Zahradní set 1 + 3 SALEM — dostanete lehce tu v rubrice zahrada. Nyní si můžete koupit jiné produkty z této populární kategorie v bezva akci. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. U nás totiž najdete více kousků od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a levný produkt Zahradní set 1 + 3 SALEM — umělý ratan, více barev Hnědá od naší známé značky Kup Židle snadno najdete na našich stránkách teď za akční cenu. Nabídky již od 10 790 Kč.