Zahradní set ARCOS 1 + 4 — antracit

Zahradní sestava Arcos v barevném provedení antracit. Tento zahradní nábytkový set je sestaven ze čtyř stoliček a stolu obdélníkového tvaru.... více informací »
Zahradní set ARCOS 1 + 4 — antracit
Značka: Kup Židle
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní sestava Arcos v barevném provedení antracit. Tento zahradní nábytkový set je sestaven ze čtyř stoliček a stolu obdélníkového tvaru....

Zahradní sestava Arcos v barevném provedení antracit. Tento zahradní nábytkový set je sestaven ze čtyř stoliček a stolu obdélníkového tvaru. Sestava je vhodnou volbou pro větší terasy nebo zahradu.
Parametry stolu:
Šířka: 138 cm
Hloubka: 78 cm
Výška: 72 cm
Parametry stoličky:
Šířka: 60 cm
Hloubka: 38 cm
Výška: 45 cmZcela unikátní produkt Zahradní set ARCOS 1 + 4 lze sehnat již dnes tu na webu v populární rubrice zahrada! Podívejte se na oblíbené zboží z této známé kategorie v akci. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další vybrané kousky značky Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Výrobce Kup Židle dlouhodobě poskytuje skvělé výrobky. Udělejte si radost.

Kvalitní produkt Zahradní set ARCOS 1 + 4 — antracit od populární značky Kup Židle snadno můžete získat právě zde ve slevě. Nyní pořídíte jen za 3 999 Kč.