Zahradní set KAMALA — umělý ratan, antracit

Luxusní zahradní souprava z umělého ratanu Kamala představuje pohodlné a moderní posezení jak ven, tak do interiéru. Skládá se ze dvou křesílek,... více informací »
Zahradní set KAMALA — umělý ratan
Značka: Kup Židle
10 890 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní zahradní souprava z umělého ratanu Kamala představuje pohodlné a moderní posezení jak ven, tak do interiéru. Skládá se ze dvou křesílek,...

Luxusní zahradní souprava z umělého ratanu Kamala představuje pohodlné a moderní posezení jak ven, tak do interiéru. Skládá se ze dvou křesílek, sofa pro tři osoby a stolku. Set je doplněn o podušky, které zajistí ještě větší pohodlí. Lze je sundat a prát, nedoporučujeme ždímání. Výhodou soupravy je jednoduchá montáž i údržba. 
Rozměry:
– křeslo: 73x67x77cm (nosnost 120 kg)- stůl: 90x53x40cm (nosnost 60 kg)- sofa: 185x79x61cm (nosnost 280 kg) Oblíbený a akční kousek Zahradní set KAMALA — umělý ratan, lze pořídit zrovna na našem webu v rubrice zahrada! Získejte parádní produkty ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu. Známý dodavatel Kup Židle pro své zákazníky prodává vynikající zboží. Nakupujte výhoděn u nás! Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také více skvělých produktů značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný kus Zahradní set KAMALA — umělý ratan, antracit originál od značky Kup Židle snadno můžete sehnat tady nyní za výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 10 890 Kč.