Zahradní set MELODY 1 + 2 – umělý ratan, hnědá

Zahradní sestava MELODY z umělého ratanu v barevném provedení hnědá. Tento zahradní nábytkový set je sestaven ze dvou židlí a stolu čtvercového... více informací »
Zahradní set MELODY 1 + 2 – umělý ratan
Značka: Kup Židle
3 459 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní sestava MELODY z umělého ratanu v barevném provedení hnědá. Tento zahradní nábytkový set je sestaven ze dvou židlí a stolu čtvercového...

Zahradní sestava MELODY z umělého ratanu v barevném provedení hnědá. Tento zahradní nábytkový set je sestaven ze dvou židlí a stolu čtvercového tvaru. Sestava je vhodnou volbou pro menší terasy nebo zahrady či balkony.
Parametry stolu:
Hloubka: 79 cmŠířka: 79 cmVýška: 72 cm Nosnost 80 kg
Parametry židle:
Šířka: 55 cmHloubka: 48 cmVýška: 86 cmNosnost 120 kg Oblíbený a kvalitní produkt lze sehnat bezprostředně tady u nás ve známé kategorii zahrada! Vyhledejte si parádní zboží z naší sekce za skvělou cenu. Přední značka Kup Židle vám může poskytnout vysoce kvalitní zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob. Máme toho více, podívejte se také na další skvělé zboží od výrobce Kup Židle. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a žádaný produkt Zahradní set MELODY 1 + 2 – umělý ratan, hnědá od značky Kup Židle jednoduše najdete teď se slevou! Nyní za akční cenu 3 459 Kč.