Zahradní set SANGER 1 + 2 – umělý ratan, více barev

Zahradní sestava SANGER z umělého ratanu v barevném provedení antracit nebo hnědá. Tento zahradní nábytkový set je sestaven ze... více informací »
Zahradní set SANGER 1 + 2 – umělý ratan
Značka: Kup Židle
2 690 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní sestava SANGER z umělého ratanu v barevném provedení antracit nebo hnědá. Tento zahradní nábytkový set je sestaven ze...

Zahradní sestava SANGER z umělého ratanu v barevném provedení antracit nebo hnědá. Tento zahradní nábytkový set je sestaven ze dvou židlí a stolu čtvercového tvaru. Sestava je vhodnou volbou pro menší terasy nebo zahrady či balkony.
Parametry stolu:
Hloubka: 79 cmŠířka: 79 cmVýška: 72 cm Nosnost 80 kg
Parametry židle:
Šířka: 60 cmHloubka: 62 cmVýška: 89 cmNosnost 120 kg Exkluzivní výrobek Zahradní set SANGER 1 + 2 – umělý ratan, více barev je k dispozici mimo jiné tu v populární sekci zahrada! Máme pro vás ještě podobné výrobky z této populární rubriky za super ceny. Přední značka Kup Židle představuje vynikající produkty. A tady je důkaz! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás více skvělých kousků značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kus Zahradní set SANGER 1 + 2 – umělý ratan, více barev s osvědčenou značkou Kup Židle seženete u nás ve slevě. Právě lze objednat jen za 2 690 Kč.