Zahradní set SEMBE 1 + 4 — antracit

Zahradní sestava nábytku Sembe z odolného plastu. Tento zahradní nábytkový set je sestaven ze čtyř židlí a stolu obdélníkového tvaru v... více informací »
Zahradní set SEMBE 1 + 4 — antracit
Značka: Kup Židle
3 790 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní sestava nábytku Sembe z odolného plastu. Tento zahradní nábytkový set je sestaven ze čtyř židlí a stolu obdélníkového tvaru v...

Zahradní sestava nábytku Sembe z odolného plastu. Tento zahradní nábytkový set je sestaven ze čtyř židlí a stolu obdélníkového tvaru v antracitové barvě. Sestava je vhodnou volbou pro větší terasy nebo zimní zahradu.
Parametry stolu:
Šířka: 78 cm
Délka: 138 cm
Výška: 72 cm
Parametry židle:
Šířka: 44 cm
Hloubka: 41 cm
Výška: 78 cm Tento velmi oblíbený kus Zahradní set SEMBE 1 + 4 jde pořídit v pohodě na webu zařazený v kategorii zahrada! Nyní koupíte zlevněné produkty ze zmíněné kategorie v akci. To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce ovšem další kousky od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Kup Židle vám nabízí top výrobky

Exkluzivní produkt Zahradní set SEMBE 1 + 4 — antracit od známé společnosti Kup Židle jednoduše najdete právě zde skutečně levně! Nyní lze objednat jen za 3 790 Kč.