Zahradní skládací židle FOLDI 4 ks — antracit, plast

Plastová židle Foldi antracit o rozměrech 44x41x78 cm najde své využití v domácnosti, na zahrádce, při kempování i balkónech. Zároveň svým... více informací »
Zahradní skládací židle FOLDI 4 ks — antracit
Značka: Kup Židle
1 790 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová židle Foldi antracit o rozměrech 44x41x78 cm najde své využití v domácnosti, na zahrádce, při kempování i balkónech. Zároveň svým...

Plastová židle Foldi antracit o rozměrech 44x41x78 cm najde své využití v domácnosti, na zahrádce, při kempování i balkónech. Zároveň svým jemným a propracovaným designem skvěle reprezentuje. Balení obsahuje 4 ks.
Parametry:
Šířka: 44 cmHloubka: 41 cmVýška: 78 cmVýška sedu: 43,5 cm Oblíbený a kvalitní výrobek Zahradní skládací židle FOLDI máte možnost pořídit pohodlně tady u nás v oblíbené kategorii zahrada. Nyní můžete najít další produkty ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci. Tento vyjímečný výrobce Kup Židle dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní sortiment. A tady je důkaz! U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další produkty od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Zahradní skládací židle FOLDI 4 ks — antracit, plast značky Kup Židle seženete nyní v akci! Cena od 1 790 Kč.