Zahradní skládací židle FOLDI 4 ks — bílá, plast

Plastová židle Foldi bílá o rozměrech 44x41x78 cm najde své využití v domácnosti, na zahrádce, při kempování i balkónech. Zároveň svým jemným... více informací »
Zahradní skládací židle FOLDI 4 ks — bílá
Značka: Kup Židle
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová židle Foldi bílá o rozměrech 44x41x78 cm najde své využití v domácnosti, na zahrádce, při kempování i balkónech. Zároveň svým jemným...

Plastová židle Foldi bílá o rozměrech 44x41x78 cm najde své využití v domácnosti, na zahrádce, při kempování i balkónech. Zároveň svým jemným a propracovaným designem skvěle reprezentuje. Balení obsahuje 4 ks.
Parametry:
Šířka: 44 cmHloubka: 41 cmVýška: 78 cmVýška sedu: 43,5 cm Tento kvalitní a levný produkt máte možnost najít jednoduše tady u nás v oblíbené rubrice zahrada! Najděte si nové zboží ve zmiňované kategorii snadno online! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tento výrobce Kup Židle pro své zákazníky prodává velmi kvalitní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Velmi oblíbený produkt Zahradní skládací židle FOLDI 4 ks — bílá, plast s osvědčenou značkou Kup Židle jednoduše pořídíte právě zde opravdu levně! V akci od 1 690 Kč.