Zahradní skládací židle FOLDI 4 ks — zelená, plast

Plastová židle Foldi zelená o rozměrech 44x41x78 cm najde své využití v domácnosti, na zahrádce, při kempování i balkónech. Zároveň svým... více informací »
Zahradní skládací židle FOLDI 4 ks — zelená
Značka: Kup Židle
1 790 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová židle Foldi zelená o rozměrech 44x41x78 cm najde své využití v domácnosti, na zahrádce, při kempování i balkónech. Zároveň svým...

Plastová židle Foldi zelená o rozměrech 44x41x78 cm najde své využití v domácnosti, na zahrádce, při kempování i balkónech. Zároveň svým jemným a propracovaným designem skvěle reprezentuje. Balení obsahuje 4 ks.
Parametry:
Šířka: 44 cmHloubka: 41 cmVýška: 78 cmVýška sedu: 43,5 cm Nejprodávanější produkt Zahradní skládací židle FOLDI 4 ks — zelená, plast lze získat již dnes tu na našem webu v rubrice zahrada. Máme pro vás oblíbené produkty z této oblíbené sekce ve výprodejové akci! To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další prověřené produkty od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární značka Kup Židle nabízí top sortiment

Tento akční kus Zahradní skládací židle FOLDI 4 ks — zelená, plast od populárního výrobce Kup Židle snadno získáte zde teď opravdu výhodně! Právě teď jen za 1 790 Kč.