Zahradní skříň TITAN HIGH

Luxus je mít v zahradě všechno po ruce. S venkovní skříní TITAN budete mít pohodlí na dosah a nemusíte kvůli tomu stavět zahradní domek ani... více informací »
Zahradní skříň TITAN HIGH
Značka: Kup Židle
3 690 Kč
Ověřit dostupnost
Luxus je mít v zahradě všechno po ruce. S venkovní skříní TITAN budete mít pohodlí na dosah a nemusíte kvůli tomu stavět zahradní domek ani...

Luxus je mít v zahradě všechno po ruce. S venkovní skříní TITAN budete mít pohodlí na dosah a nemusíte kvůli tomu stavět zahradní domek ani altán.
Skříň je vyrobena z kvalitního plastu, takže nemusíte řešit problémy s korozí. 
Když se k dobrým vlastnostem plastu přidá nespočet skvělých vychytávek, vzniká policová skříň TITAN – bytelná a vzhledná ochrana pro zahradnické náčiní, hadice, ale i deky a vše ostatní, co na zahradě potřebujete.
– kvalitní kovové panty zajišťují trvalou funkčnost otvírání a pevné dolehnutí dveří- police si snadno přizpůsobíte díky SLO (Security Lock Off), bezpečnostní pojistce- skříň pevně stojí na nastavitelných nohách, a tak si můžete jejich výšku přizpůsobit dle libosti- pro ještě větší stabilitu je spodek skříně opatřen pátou nohou- díky UV ochraně barva vydrží a zachová si svou intenzitu.- vybavená pacičkami na visací zámekvýška výrobku182cmšířka výrobku80cmdélka výrobku44cmhmotnost celkem16kgnosnost30kg (jedna police)materiálplastbarvašedározměr balení80x24x45cmmateriál baleníkartonExkluzivní produkt Zahradní skříň TITAN HIGH máte možnost najít rovněž u nás v oblíbené kategorii zahrada! Připravili jsme pro vás parádní kusy z této kategorie za akční cenu! U zákazníků oblíbená značka Kup Židle dlouhodobě nabízí špičkové výrobky To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od výrobce Kup Židle. Najdete je níže na této stránce.

Výjimečný a žádaný produkt Zahradní skříň TITAN HIGH od této skvělé značky Kup Židle můžete získat právě v akci. Nyní pořídíte za 3 690 Kč.